Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

LV Sesja Rady Miasta Zakopane

 
Proponowany porządek obrad: 1. Otwarcie Sesji, stwierdzenie quorum. 2. Przyjęcie porządku obrad. 3. Przyjęcie protokołu z LIV Sesji Rady Miasta Zakopane. 4 Wręczenie podziękowań za mijającą kadencję 2014-2018. 5. Sprawozdanie z działalności Burmistrza Miasta Zakopane. 6. Sprawozdanie z działalności stałych Komisji Rady Miasta Zakopane. 7. Interpelacje i wnioski radnych. 8. Podjęcie uchwały w sprawie: rozpatrzenia skargi na działalność Burmistrza Miasta Zakopane. 9. Podjęcie uchwały zmieniającą uchwałę w sprawie uchwalenia Statutu Miasta Zakopane. 10. Podjęcie uchwały w sprawie: szczegółowych zasad wnoszenia inicjatyw obywatelskich, zasad tworzenia komitetów inicjatyw uchwałodawczych, zasad promocji obywatelskich inicjatyw uchwałodawczych oraz formalnych wymogów jakim muszą odpowiadać składane projekty. 11. Podjęcie uchwały w sprawie: przekazania do zaopiniowania organowi regulacyjnemu projektu regulaminu dostarczania wody i odprowadzania ścieków. 12. Podjęcie uchwały w sprawie: uzgodnienia prac wykonywanych na potrzeby ochrony przyrody, polegających na pielęgnacji drzew – pomników przyrody wchodzących w skład pomnika przyrody „Aleja drzew prowadząca do Kuźnic”. 13. Podjęcie uchwały w sprawie: zmiany Uchwały dotyczącej kwoty rekompensaty dla Spółki „TESKO” Tatrzańska Komunalna Grupa Kapitałowa za realizację zadania polegającego na opróżnianiu i wywozie nieczystości z koszy ulicznych, opróżnianiu i wywozie nieczystości z koszy znajdujących się na przystankach na terenie Gminy Miasta Zakopane oraz wywozie nieczystości z terenów będących w zarządzie Burmistrza Miasta Zakopane i terenów objętych wywozem na podstawie porozumień w 2018r. 14. Podjęcie uchwały w sprawie: uchylenia uchwały dotyczącej zamiany nieruchomości stanowiącej własność Gminy Miasto Zakopane. 15. Podjęcie uchwał w sprawie: wyrażenia zgody na przyjęcie przez Gminę Miasto Zakopane darowizny nieruchomości. 16. Podjęcie uchwały w sprawie: nieodpłatnego przekazania nieruchomości na rzecz Gminy Miasta Zakopane. 17. Podjęcie uchwały w sprawie: nabycia nieruchomości na rzecz Gminy Miasto Zakopane. 18. Podjęcie uchwał w sprawie: zbycia nieruchomości lokalowej niemieszkalnej stanowiącej własność Gminy Miasto Zakopane w drodze przetargu. 19. Podjęcie uchwały w sprawie: dzierżawy pomieszczenia garażowego. 20. Podjęcie uchwały w sprawie: dzierżawy miejskich nieruchomości gruntowych. 21. Podjęcie uchwał w sprawie: dzierżawy miejskiej nieruchomości gruntowej. 22. Wolne wnioski mieszkańców. 23. Odpowiedzi Burmistrza na interpelacje i wnioski radnych. 24. Oświadczenia i komunikaty. 25. Zamknięcie obrad.

 


Urząd Miasta Zakopane
 
Data pliku video: 2018-11-07, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  tatrzański

  Powiat tatrzański - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie małopolskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Zakopane. W jego skład wchodzą gminy: Zakopane, Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Kościelisko, Poronin.

  Powiat tatrzański to skarbiec kultury i tradycji góralskiej oraz unikalnej przyrody. Teren powiatu z całą pewnością należy do najatrakcyjniejszych turystycznych regionów w naszym kraju. Powiat położony u podnóża Tatr jest wymarzonym miejscem do uprawiania turystyki górskiej i sportów zimowych. Wędrówki górskimi szlakami dostarczą niezapomnianych wrażeń. To po to przybywa tu rocznie kilka milionów osób. Sezon trwa tu w zasadzie cały rok. Zakopane i okolice stanowią również centrum życia kulturalnego. Wiele zabudowań ma tutaj charakter zabytkowy.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola