Belka
Środa, 12 Grudnia 2018   imieniny: Joanna, Aleksandra, Dagmara
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

LI Sesja Rady Miasta Zakopane

 
Proponowany porządek obrad: 1. Otwarcie Sesji, stwierdzenie quorum; 2. Przyjęcie porządku obrad; 3. Podjęcie uchwały w sprawie zakupu akcji Polskich Kolei Linowych Spółka Akcyjna; 4. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie Miasta Zakopane na rok 2018; 5. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany wieloletniej prognozy finansowej Miasta Zakopane na lata 2018 - 2030; 6. Podjęcie Apelu w sprawie zakupu akcji Polskich Kolei Linowych Spółka Akcyjna; 7. Interpelacje i wnioski radnych; 8. Wolne wnioski mieszkańców; 9. Odpowiedzi Burmistrza na interpelacje i wnioski radnych; 10. Oświadczenia i komunikaty; 11. Zamknięcie obrad.

 


Urząd Miasta Zakopane
 
Data pliku video: 2018-06-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  tatrzański

  Powiat tatrzański - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie małopolskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Zakopane. W jego skład wchodzą gminy: Zakopane, Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Kościelisko, Poronin.

  Powiat tatrzański to skarbiec kultury i tradycji góralskiej oraz unikalnej przyrody. Teren powiatu z całą pewnością należy do najatrakcyjniejszych turystycznych regionów w naszym kraju. Powiat położony u podnóża Tatr jest wymarzonym miejscem do uprawiania turystyki górskiej i sportów zimowych. Wędrówki górskimi szlakami dostarczą niezapomnianych wrażeń. To po to przybywa tu rocznie kilka milionów osób. Sezon trwa tu w zasadzie cały rok. Zakopane i okolice stanowią również centrum życia kulturalnego. Wiele zabudowań ma tutaj charakter zabytkowy.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola