Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Cz. 2. WAKACJE - wspomnienia - ZAKOPANE 2018

 
Dzisiaj drugi odcinek naszych wakacji w Zakopanem. UWAGA! Nie zabraknie drastycznych scen, spotkaliśmy potwora!!! Ale na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Zapraszamy na świetną zabawę na wesołym miasteczku i placu zabaw, na skoki na bungee i wiele innych naszych szaleństw. Zobaczcie z nami również piękne widoki w górach a dokładniej w Dolinie Białego i w Dolinie Kościeliskiej. Komentujcie nasz film, dajcie łapkę w górę, oglądajcie inne nasze filmiki na naszym kanale, odwiedzajcie nas na Facebooku (facebook.com/fikimikiagatkiimoniki) oraz SUBSKRYBUJCIE kanał Fiki Miki Agatki i Moniki. Pozdrowionka, papatki. This video uses these sounds from freesound: Evil Laugh 8.wav by Nanakisan (freesound.org/people/Nanakisan/sounds/253532/) Deep Whoosh #2 by Kinoton (freesound.org/people/Kinoton/sounds/351259/) Car horn beep beep two beeps honk honk by AmishRob (freesound.org/people/AmishRob/sounds/423990/) child laughs by Hoerspielwerkstatt_HEF (freesound.org/people/Hoerspielwerkstatt_HEF/sounds/273152/) car-start.mp3 by Erdie (freesound.org/people/Erdie/sounds/21741/) Train upon us.wav by markedit (freesound.org/people/markedit/sounds/157873/) women_scream_AAA.aiff by thanvannispen (freesound.org/people/thanvannispen/sounds/9429/) Car Horns.WAV by inchadney (freesound.org/people/inchadney/sounds/73168/) Deep Whoosh #3 by Kinoton (freesound.org/people/Kinoton/sounds/369502/) sword-01.wav by audione (freesound.org/people/audione/sounds/52458/) Splash, Jumping, G.wav by InspectorJ (freesound.org/people/InspectorJ/sounds/352103/) Zombie groans by ryanconway (freesound.org/people/ryanconway/sounds/253357/) heartbeateffect.wav by smmassuda (freesound.org/people/smmassuda/sounds/136637/) hello.wav by Reitanna (freesound.org/people/Reitanna/sounds/215393/)

 


Fiki Miki Agatki i Moniki
 
Data pliku video: 2018-11-01, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  tatrzański

  Powiat tatrzański - utworzony wskutek reformy administracyjnej w 1999 roku powiat znajduje się w województwie małopolskim, a stolicą i siedzibą jego władz jest Zakopane. W jego skład wchodzą gminy: Zakopane, Biały Dunajec, Bukowina Tatrzańska, Kościelisko, Poronin.

  Powiat tatrzański to skarbiec kultury i tradycji góralskiej oraz unikalnej przyrody. Teren powiatu z całą pewnością należy do najatrakcyjniejszych turystycznych regionów w naszym kraju. Powiat położony u podnóża Tatr jest wymarzonym miejscem do uprawiania turystyki górskiej i sportów zimowych. Wędrówki górskimi szlakami dostarczą niezapomnianych wrażeń. To po to przybywa tu rocznie kilka milionów osób. Sezon trwa tu w zasadzie cały rok. Zakopane i okolice stanowią również centrum życia kulturalnego. Wiele zabudowań ma tutaj charakter zabytkowy.

   

   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola